Wakacje w Gruzji – to jest to!

Uczniowie rozpoczęli wakacje, sezon urlopowy w pełni. Jeśli jeszcze nie zdążyliście zaplanować swojego dwutygodniowego urlopu i wciąż zastanawiacie się gdzie uderzyć, poniżej znajdziecie odpowiedź i inspirację.Chcielibyście uciec od miejskiego zgiełku, a polskie góry choć bardzo piękne w okresie letnim są dla Was zbyt zatłoczone? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, warto rozważyć tereny wschodnie. Wycieczka do Gruzji pozwoli Wam zapomnieć o codziennych problemach i powrócić do tak zwanych korzeni. Czekają Was tam zachwycające górskie widoki, uśmiechnięci ludzie, w każdej chwili gotowi wykazać się wrodzoną gościnnością Gruzinów.

Wakacje w Gruzji to niemała gratka dla każdego górołaza. Niezliczona ilość widokowych tras, czyste powietrze, otwarte przestrzenie. Bez problemu znajdziecie zajęcie na dwa tygodnie, a po powrocie będzie Wam wciąż mało. Kto raz odwiedził ten fantastyczny kraj, na pewno będzie chciał do niego powrócić. Łatwo się w Gruzji zakochać. Widoki, ludzie i pyszne jedzenie, a jak powszechnie wiadomo to właśnie przez żołądek trafia się do serca.

Destynacja godna polecenia dla wszystkich miłośników przyrody i odrobiny survivalu. Nie jest to z pewnością kierunek dla wielbicieli hoteli pięciogwiazdkowych z jakuzzi w pokoju i obsługą w eleganckich strojach. Nie znaczy to jednak absolutnie, że nie ma sensu tam jechać. Dla tych górzystych panoram warto skorzystać z wychodka czy nawet przenocować w namiocie. Zjednoczyć się z naturą w miejscu, niemal nietkniętym ludzką ręką, a dotrzeć tam można zarówno samolotem jak i własnym samochodem.

Dodaj komentarz